4 000 000 €
160 €/m²
Property 33298 photo 1
Property 33298 photo 2
Property 33298 photo 3
Property 33298 photo 4
Property 33298 photo 5
Property 33298 photo 6
Property 33298 photo 7
Property 33298 photo 8
Property 33298 photo 9
Property 33298 photo 10
Property 33298 photo 11
Property 33298 photo 12
Property 33298 photo 13
Property 33298 photo 14
Property 33298 photo 15

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 42 km

Açıklama

Satılık Arsa 25000 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 12000 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
3 750 000 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 57935
  • Metrekare 40453 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 38747
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
3 500 000 € 3 200 000 € 94 €/m²
  • Nesne kodu 43580
  • Metrekare 34000 m²
  • Denize uzaklık 18 m
Satılık
3 300 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 30725
  • Metrekare 60000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 22950
  • Metrekare 38652 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
4 798 000 € 4 €/m²
  • Nesne kodu 31239
  • Metrekare 1116000 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
3 300 000 € 114 €/m²
  • Nesne kodu 31004
  • Metrekare 28800 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
5 277 187 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 63362
  • Metrekare 99000 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
5 200 000 € 4 200 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 40241
  • Metrekare 60000 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
4 000 000 € 102 €/m²
  • Nesne kodu 9412
  • Metrekare 39030 m²
  • Denize uzaklık 10 m

Bülten aboneliği