3 300 000 €
55 €/m²
Property 30725 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1000 m
  • Havaalanına uzaklık: 66 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 60000 metrekare Girit’te. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 750 000 € 4824 €/m²
  • Nesne kodu 12484
  • Metrekare 570 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
4 000 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 33298
  • Metrekare 25000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
3 300 000 € 114 €/m²
  • Nesne kodu 31004
  • Metrekare 28800 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 42922
  • Metrekare 2129 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 39997
  • Metrekare 41865 m²
  • Denize uzaklık 330 m
Satılık
3 150 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 22430
  • Metrekare 45000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 50803
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
3 000 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 33304
  • Metrekare 40000 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
3 300 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 30725
  • Metrekare 60000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
2 670 000 € 494 €/m²
  • Nesne kodu 41749
  • Metrekare 5400 m²
  • Denize uzaklık 370 m

Bülten aboneliği