3 500 000 € 3 200 000 €
94 €/m²
Property 43580 photo 1
Property 43580 photo 2
Property 43580 photo 3
Property 43580 photo 4
Property 43580 photo 5
Property 43580 photo 6
Property 43580 photo 7
Property 43580 photo 8

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,12
  • Denize mesafe: 18 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 32 km

Açıklama

Satılık Arsa 34000 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Daire ruhsatlı 4080 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 935 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 64251
  • Metrekare 100000 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
3 150 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 22430
  • Metrekare 45000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
4 000 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 33298
  • Metrekare 25000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
3 300 000 € 114 €/m²
  • Nesne kodu 31004
  • Metrekare 28800 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 50803
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
3 750 000 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 57935
  • Metrekare 40453 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
5 200 000 € 4 200 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 40241
  • Metrekare 60000 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
2 830 000 € 148 €/m²
  • Nesne kodu 36085
  • Metrekare 19017 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
3 000 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 33304
  • Metrekare 40000 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
4 798 000 € 4 €/m²
  • Nesne kodu 31239
  • Metrekare 1116000 m²
  • Denize uzaklık 14000 m

Bülten aboneliği