800 000 €
54 €/m²
Property 56706 photo 1
Property 56706 photo 2
Property 56706 photo 3
Property 56706 photo 4
Property 56706 photo 5
Property 56706 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1200 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 61 km

Açıklama

Satılık Arsa 14549 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 330 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
747 000 € 640 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 63904
  • Metrekare 24000 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
860 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 47506
  • Metrekare 21000 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
765 000 € 170 €/m²
  • Nesne kodu 37496
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
800 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 56706
  • Metrekare 14549 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
800 000 € 98 €/m²
  • Nesne kodu 12083
  • Metrekare 8100 m²
  • Denize uzaklık 5100 m
Satılık
650 000 € 134 €/m²
  • Nesne kodu 24183
  • Metrekare 4834 m²
  • Denize uzaklık 3300 m
Satılık
853 000 € 860 €/m²
  • Nesne kodu 64550
  • Metrekare 991 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
750 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 32035
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
680 000 € 4 €/m²
  • Nesne kodu 58882
  • Metrekare 143484 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
853 000 € 23 €/m²
  • Nesne kodu 63290
  • Metrekare 36000 m²
  • Denize uzaklık 1 m

Bülten aboneliği