45 000 €
1875 €/m²
Property 7881 photo 1
Property 7881 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1960
  • Yenileme yılı: 2000
  • Plaj: песчаный
  • Oda sayısı: 1: 1 комната
  • Denize mesafe: 350 m
  • Havaalanına uzaklık: 12 km

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 24 metrekare. Ticari alan 1 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
55 000 € 1833 €/m²
  • Nesne kodu 51154
  • Metrekare 30 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
55 000 € 916 €/m²
  • Nesne kodu 56863
  • Metrekare 60 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
40 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 49723
  • Metrekare 20 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
42 000 € 1555 €/m²
  • Nesne kodu 62054
  • Metrekare 27 m²
  • Denize uzaklık 4900 m
Satılık
48 000 € 234 €/m²
  • Nesne kodu 56986
  • Metrekare 205 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
38 000 € 1520 €/m²
  • Nesne kodu 57906
  • Metrekare 25 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
60 000 € 1875 €/m²
  • Nesne kodu 45699
  • Metrekare 32 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
58 000 € 1657 €/m²
  • Nesne kodu 61480
  • Metrekare 35 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
45 000 € 473 €/m²
  • Nesne kodu 35201
  • Metrekare 95 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği