50 000 €
400 €/m²
Property 62722 photo 1
Property 62722 photo 2
Property 62722 photo 3
Property 62722 photo 4
Property 62722 photo 5
Property 62722 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3800 m
  • Havaalanına uzaklık: 18 km

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 125 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
50 000 € 1063 €/m²
  • Nesne kodu 35311
  • Metrekare 47 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
60 000 € 1875 €/m²
  • Nesne kodu 45699
  • Metrekare 32 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
45 000 € 2045 €/m²
  • Nesne kodu 39957
  • Metrekare 22 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
45 000 € 473 €/m²
  • Nesne kodu 35201
  • Metrekare 95 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
60 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 41842
  • Metrekare 50 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
56 000 € 1076 €/m²
  • Nesne kodu 43715
  • Metrekare 52 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
58 000 € 1657 €/m²
  • Nesne kodu 61480
  • Metrekare 35 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
55 000 € 916 €/m²
  • Nesne kodu 56863
  • Metrekare 60 m²
  • Denize uzaklık 350 m

Bülten aboneliği