1 460 000 €
140 €/m²
Property 57513 photo 1
Property 57513 photo 2
Property 57513 photo 3
Property 57513 photo 4
Property 57513 photo 5
Property 57513 photo 6
Property 57513 photo 7
Property 57513 photo 8

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 433 m
  • Havaalanına uzaklık: 66 km

Açıklama

Satılık Arsa 10397 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 500 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 62446
  • Metrekare 150000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
1 280 000 € 73 €/m²
  • Nesne kodu 48743
  • Metrekare 17497 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
1 280 000 € 548 €/m²
  • Nesne kodu 33143
  • Metrekare 2332 m²
  • Denize uzaklık 70 m
Satılık
1 300 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 47791
  • Metrekare 58000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
1 500 000 € 1160 €/m²
  • Nesne kodu 10632
  • Metrekare 1293 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
1 760 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 40470
  • Metrekare 55000 m²
  • Denize uzaklık 460 m
Satılık
1 280 000 € 527 €/m²
  • Nesne kodu 40583
  • Metrekare 2425 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
1 500 000 € 1 280 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 52253
  • Metrekare 40085 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
1 280 000 € 1 000 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 52388
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
1 200 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 50581
  • Metrekare 32687 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği