1 280 000 €
548 €/m²
Property 33143 photo 1
Property 33143 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 70 m
  • En yakın şehire uzaklık: 15 km
  • Havaalanına uzaklık: 22 km

Açıklama

Satılık Arsa 2332 metrekare Girit’te. Arsada: imar izni, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 200 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 50581
  • Metrekare 32687 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
1 505 000 € 811 €/m²
  • Nesne kodu 45441
  • Metrekare 1854 m²
  • Denize uzaklık 140 m
Satılık
1 050 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 44361
  • Metrekare 70000 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
1 600 000 € 1 070 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 32927
  • Metrekare 13680 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
1 300 000 € 1 070 000 € 107 €/m²
  • Nesne kodu 32623
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
1 280 000 € 73 €/m²
  • Nesne kodu 48743
  • Metrekare 17497 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
1 300 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 56285
  • Metrekare 24000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
1 500 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 46043
  • Metrekare 19000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
1 460 000 € 140 €/m²
  • Nesne kodu 57513
  • Metrekare 10397 m²
  • Denize uzaklık 433 m
Satılık
1 200 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 12485
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 20 m

Bülten aboneliği