Satılık - Arsa 55000 m² Girit’te

Yunanistan Girit Lasithi Siteia
1 760 000 €
32 €/m²
Property 40470 photo 1
Property 40470 photo 2
Property 40470 photo 3
Property 40470 photo 4
Property 40470 photo 5
Property 40470 photo 6
Property 40470 photo 7
Property 40470 photo 8
Property 40470 photo 9

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,2
  • Denize mesafe: 460 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 16 km

Açıklama

Satılık Arsa 55000 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: imar izni, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 10000 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Within the plot there is a complex of houses with total coverage of 437,52sqm which consists of 4 ground floor houses of 302,62sqm in total and 3 apartments 134,90sqm in total.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 103 000 € 1 894 000 € 105 €/m²
  • Nesne kodu 16555
  • Metrekare 17934 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 33978
  • Metrekare 37064 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
2 200 000 € 141 €/m²
  • Nesne kodu 44015
  • Metrekare 15503 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
2 150 000 € 1 400 000 € 340 €/m²
  • Nesne kodu 62848
  • Metrekare 4112 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
1 505 000 € 811 €/m²
  • Nesne kodu 45441
  • Metrekare 1854 m²
  • Denize uzaklık 140 m
Satılık
1 700 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 30474
  • Metrekare 29063 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
1 800 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 63741
  • Metrekare 21096 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
2 346 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 50279
  • Metrekare 44000 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
1 700 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 44681
  • Metrekare 34000 m²
  • Denize uzaklık 830 m

Bülten aboneliği