1 280 000 €
73 €/m²
Property 48743 photo 1
Property 48743 photo 2
Property 48743 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 700 m
  • Havaalanına uzaklık: 60 km

Açıklama

Satılık Arsa 17497 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 428 metrekare. Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 24953
  • Metrekare 26001 m²
  • Denize uzaklık 280 m
Satılık
1 096 000 € 86 €/m²
  • Nesne kodu 51472
  • Metrekare 12735 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
1 060 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 41899
  • Metrekare 86000 m²
  • Denize uzaklık 990 m
Satılık
1 600 000 € 1 070 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 32927
  • Metrekare 13680 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 24952
  • Metrekare 11065 m²
Satılık
1 700 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 44681
  • Metrekare 34000 m²
  • Denize uzaklık 830 m
Satılık
1 500 000 € 1160 €/m²
  • Nesne kodu 10632
  • Metrekare 1293 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
1 227 000 € 49 €/m²
  • Nesne kodu 38407
  • Metrekare 24820 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
1 450 000 € 138 €/m²
  • Nesne kodu 32273
  • Metrekare 10500 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
1 136 000 € 533 €/m²
  • Nesne kodu 32760
  • Metrekare 2130 m²
  • Denize uzaklık 70 m

Bülten aboneliği