1 280 000 € 1 000 000 €
100 €/m²
Property 52388 photo 1
Property 52388 photo 2
Property 52388 photo 3
Property 52388 photo 4
Property 52388 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3000 m
  • Havaalanına uzaklık: 40 km

Açıklama

Satılık Arsa 10000 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 4690 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 200 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 12485
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
1 500 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 46043
  • Metrekare 19000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
1 300 000 € 1 200 000 € 960 €/m²
  • Nesne kodu 38565
  • Metrekare 1250 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
1 300 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 56285
  • Metrekare 24000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
1 280 000 € 527 €/m²
  • Nesne kodu 40583
  • Metrekare 2425 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
1 100 000 € 88 €/m²
  • Nesne kodu 50051
  • Metrekare 12400 m²
  • Denize uzaklık 7300 m
Satılık
1 505 000 € 811 €/m²
  • Nesne kodu 45441
  • Metrekare 1854 m²
  • Denize uzaklık 140 m
Satılık
1 600 000 € 1 070 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 32927
  • Metrekare 13680 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
1 700 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 44681
  • Metrekare 34000 m²
  • Denize uzaklık 830 m
Satılık
1 096 000 € 86 €/m²
  • Nesne kodu 51472
  • Metrekare 12735 m²
  • Denize uzaklık 300 m

Bülten aboneliği