200 000 €
2857 €/m²
Property 65440 photo 1
Property 65440 photo 2
Property 65440 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1982
  • Isıtma: diğer
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 100 m
  • Havaalanına uzaklık: 6 km

Hizmetler

  • Depo
  • Access
  • Çift cam

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 70 metrekare. Ticari alan 1 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
213 000 € 865 €/m²
  • Nesne kodu 61101
  • Metrekare 246 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
208 000 € 1518 €/m²
  • Nesne kodu 64569
  • Metrekare 137 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
197 000 € 4925 €/m²
  • Nesne kodu 8526
  • Metrekare 40 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Önerilen Satılık
200 000 € 2857 €/m²
  • Nesne kodu 65440
  • Metrekare 70 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
170 000 € 1478 €/m²
  • Nesne kodu 60555
  • Metrekare 115 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
228 000 € 2257 €/m²
  • Nesne kodu 58889
  • Metrekare 101 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
270 000 € 692 €/m²
  • Nesne kodu 52304
  • Metrekare 390 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
250 000 € 3378 €/m²
  • Nesne kodu 64649
  • Metrekare 74 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
170 000 € 2537 €/m²
  • Nesne kodu 43700
  • Metrekare 67 m²
  • Denize uzaklık 450 m

Bülten aboneliği