208 000 €
1518 €/m²
Property 64569 photo 1
Property 64569 photo 2
Property 64569 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1998
  • Denize mesafe: 900 m
  • Havaalanına uzaklık: 25 km

Hizmetler

  • Auctioned real estate

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 137 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Önerilen Satılık
300 000 € 1554 €/m²
  • Nesne kodu 59736
  • Metrekare 193 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
170 000 € 1478 €/m²
  • Nesne kodu 60555
  • Metrekare 115 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
208 000 € 1518 €/m²
  • Nesne kodu 64569
  • Metrekare 137 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Önerilen Satılık
200 000 € 2857 €/m²
  • Nesne kodu 65440
  • Metrekare 70 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
270 000 € 692 €/m²
  • Nesne kodu 52304
  • Metrekare 390 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
228 000 € 2257 €/m²
  • Nesne kodu 58889
  • Metrekare 101 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
235 000 € 1146 €/m²
  • Nesne kodu 50990
  • Metrekare 205 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
180 000 € 2250 €/m²
  • Nesne kodu 57337
  • Metrekare 80 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği