160 000 €
3333 €/m²
Property 20029 photo 1
Property 20029 photo 2
Property 20029 photo 3
Property 20029 photo 4

Ayrıntılar

  • Yenileme yılı: 2005
  • Denize mesafe: 1500 m
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 48 metrekare. Ticari alan 1 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
180 000 € 2250 €/m²
  • Nesne kodu 57337
  • Metrekare 80 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
213 000 € 865 €/m²
  • Nesne kodu 61101
  • Metrekare 246 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
220 000 € 3235 €/m²
  • Nesne kodu 63743
  • Metrekare 68 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
165 000 € 1650 €/m²
  • Nesne kodu 35190
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
235 000 € 1146 €/m²
  • Nesne kodu 50990
  • Metrekare 205 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Önerilen Satılık
200 000 € 2857 €/m²
  • Nesne kodu 65440
  • Metrekare 70 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 64654
  • Metrekare 35 m²
  • Rooms 1
Satılık
228 000 € 2257 €/m²
  • Nesne kodu 58889
  • Metrekare 101 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği