195 000 € 130 000 €
1566 €/m²
Property 8846 photo 1
Property 8846 photo 2
Property 8846 photo 3
Property 8846 photo 4
Property 8846 photo 5

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2006
  • Plaj: песчаный
  • Denize mesafe: 6900 m
  • Havaalanına uzaklık: 18 km

Hizmetler

  • Asansör

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 83 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, asansör, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
235 000 € 1146 €/m²
  • Nesne kodu 50990
  • Metrekare 205 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
220 000 € 3235 €/m²
  • Nesne kodu 63743
  • Metrekare 68 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
165 000 € 1650 €/m²
  • Nesne kodu 35190
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
197 000 € 4925 €/m²
  • Nesne kodu 8526
  • Metrekare 40 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
208 000 € 1518 €/m²
  • Nesne kodu 64569
  • Metrekare 137 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
170 000 € 1478 €/m²
  • Nesne kodu 60555
  • Metrekare 115 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
250 000 € 3378 €/m²
  • Nesne kodu 64649
  • Metrekare 74 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
213 000 € 865 €/m²
  • Nesne kodu 61101
  • Metrekare 246 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği