102 000 €
40 €/m²
Property 48429 photo 1
Property 48429 photo 2
Property 48429 photo 3
Property 48429 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1200 m
  • Havaalanına uzaklık: 59 km

Açıklama

Satılık Arsa 2500 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 186 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
106 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 45661
  • Metrekare 662 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
107 000 € 681 €/m²
  • Nesne kodu 50089
  • Metrekare 157 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
150 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 49099
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
110 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 47187
  • Metrekare 1285 m²
  • Denize uzaklık 1114 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 57046
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
85 000 € 75 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 56830
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
85 000 € 75 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 57113
  • Metrekare 1940 m²
  • Denize uzaklık 837 m
Satılık
120 000 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 51455
  • Metrekare 1900 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
139 000 € 139 €/m²
  • Nesne kodu 63268
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
100 000 € 86 000 € 2 €/m²
  • Nesne kodu 54330
  • Metrekare 28752 m²
  • Denize uzaklık 7500 m

Bülten aboneliği