560 000 €
215 €/m²
Property 9578 photo 1
Property 9578 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 8
  • Denize mesafe: 15000 m
  • Havaalanına uzaklık: 26 km

Açıklama

Satılık Arsa 2600 metrekare Attiki’de. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 2080 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
580 000 €
  • Nesne kodu 3317
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 19000 m
Satılık
510 000 € 368 €/m²
  • Nesne kodu 13785
  • Metrekare 1385 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
590 000 € 547 €/m²
  • Nesne kodu 64085
  • Metrekare 1077 m²
  • Denize uzaklık 248 m
Satılık
580 000 € 580 €/m²
  • Nesne kodu 64083
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 1350 m
Satılık
650 000 € 550 000 € 611 €/m²
  • Nesne kodu 56455
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 70 m
Satılık
525 000 € 452 €/m²
  • Nesne kodu 5924
  • Metrekare 1160 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
750 000 € 650 000 € 1023 €/m²
  • Nesne kodu 38652
  • Metrekare 635 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
450 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 22907
  • Metrekare 5704 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
750 000 €
  • Nesne kodu 36867
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
740 000 € 548 €/m²
  • Nesne kodu 24125
  • Metrekare 1350 m²
  • Denize uzaklık 850 m

Bülten aboneliği