Satılık - Arsa 95095 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
530 000 €
5 €/m²
Property 56513 photo 1
Property 56513 photo 2
Property 56513 photo 3
Property 56513 photo 4
Property 56513 photo 5
Property 56513 photo 6
Property 56513 photo 7
Property 56513 photo 8
Property 56513 photo 9
Property 56513 photo 10
Property 56513 photo 11
Property 56513 photo 12
Property 56513 photo 13
Property 56513 photo 14
Property 56513 photo 15

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 26 km
  • Havaalanına uzaklık: 28 km

Açıklama

Satılık Arsa 95095 metrekare Korfu’da. Mülk, güzel bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
630 000 € 152 €/m²
  • Nesne kodu 40443
  • Metrekare 4143 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
580 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 42862
  • Metrekare 17500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
750 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 63483
  • Metrekare 17439 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
550 000 € 785 €/m²
  • Nesne kodu 51327
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
650 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 35185
  • Metrekare 12500 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
600 000 € 49 €/m²
  • Nesne kodu 40795
  • Metrekare 12044 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
500 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 4975
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
470 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 47378
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
530 000 € 5 €/m²
  • Nesne kodu 56513
  • Metrekare 95095 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
430 000 € 102 €/m²
  • Nesne kodu 42181
  • Metrekare 4200 m²
  • Denize uzaklık 2500 m

Bülten aboneliği