Satılık - Arsa 4200 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
430 000 €
102 €/m²
Property 42181 photo 1
Property 42181 photo 2
Property 42181 photo 3
Property 42181 photo 4
Property 42181 photo 5
Property 42181 photo 6
Property 42181 photo 7
Property 42181 photo 8
Property 42181 photo 9
Property 42181 photo 10

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 5 km
  • Havaalanına uzaklık: 5 km

Açıklama

Satılık Arsa 4200 metrekare Korfu’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 2000 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
500 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 4975
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
420 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 37857
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
350 000 € 437 €/m²
  • Nesne kodu 37187
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Satılık
550 000 € 220 €/m²
  • Nesne kodu 6155
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
490 000 € 7 €/m²
  • Nesne kodu 16054
  • Metrekare 68000 m²
  • Denize uzaklık 3400 m
Satılık
480 000 € 145 €/m²
  • Nesne kodu 63742
  • Metrekare 3310 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
350 000 € 87 €/m²
  • Nesne kodu 64097
  • Metrekare 4012 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
530 000 € 5 €/m²
  • Nesne kodu 56513
  • Metrekare 95095 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
600 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 25388
  • Metrekare 94000 m²
  • Denize uzaklık 7700 m
Satılık
550 000 € 110 €/m²
  • Nesne kodu 34256
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 600 m

Bülten aboneliği