Satılık - Arsa 637 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
50 000 €
78 €/m²
Property 56137 photo 1
Property 56137 photo 2
Property 56137 photo 3
Property 56137 photo 4
Property 56137 photo 5
Property 56137 photo 6

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 9000 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Açıklama

Satılık Arsa 637 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 480 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
70 000 € 60 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 19643
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
60 000 € 133 €/m²
  • Nesne kodu 38717
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
50 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 65478
  • Metrekare 963 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
60 000 € 319 €/m²
  • Nesne kodu 30430
  • Metrekare 188 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
55 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 63371
  • Metrekare 550 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
48 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 63521
  • Metrekare 451 m²
  • Denize uzaklık 2200 m
Satılık
70 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 12679
  • Metrekare 980 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
67 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 57394
  • Metrekare 1894 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
70 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 31018
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
55 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 26499
  • Metrekare 914 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği