Satılık - Arsa 350 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
35 000 €
100 €/m²
Property 37558 photo 1
Property 37558 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1500 m
  • Havaalanına uzaklık: 42 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 350 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 100 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
43 000 € 132 €/m²
  • Nesne kodu 31150
  • Metrekare 325 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
35 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 37558
  • Metrekare 350 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
40 000 € 251 €/m²
  • Nesne kodu 55984
  • Metrekare 159 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
48 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 63521
  • Metrekare 451 m²
  • Denize uzaklık 2200 m
Satılık
30 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 30145
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
35 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 31017
  • Metrekare 5325 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
50 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 56547
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
40 000 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 12621
  • Metrekare 628 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
35 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 57110
  • Metrekare 823 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
39 000 € 3 €/m²
  • Nesne kodu 50041
  • Metrekare 9911 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği