Satılık - Arsa 6830 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
50 000 €
7 €/m²
Property 38999 photo 1
Property 38999 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1,5 km
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Açıklama

Satılık Arsa 6830 metrekare Pieria’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: iyi, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
50 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 34453
  • Metrekare 994 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
55 000 € 48 €/m²
  • Nesne kodu 63777
  • Metrekare 1138 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
60 000 € 150 €/m²
  • Nesne kodu 12758
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
65 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 52475
  • Metrekare 1250 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
60 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 23418
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
70 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 31018
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
47 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 59799
  • Metrekare 1896 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
55 000 € 73 €/m²
  • Nesne kodu 60982
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
60 000 € 226 €/m²
  • Nesne kodu 57936
  • Metrekare 265 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
65 000 € 162 €/m²
  • Nesne kodu 57173
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 500 m

Bülten aboneliği