60 000 €
98 €/m²
Property 57899 photo 1
Property 57899 photo 2
Property 57899 photo 3
Property 57899 photo 4

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 150 m
  • Havaalanına uzaklık: 65 km

Açıklama

Satılık Arsa 612 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 490 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
65 000 € 116 €/m²
  • Nesne kodu 60663
  • Metrekare 560 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
75 000 € 300 €/m²
  • Nesne kodu 47503
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
60 000 € 294 €/m²
  • Nesne kodu 52483
  • Metrekare 204 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
55 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 58107
  • Metrekare 2400 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
50 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 62146
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
60 000 € 133 €/m²
  • Nesne kodu 38717
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
65 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 52475
  • Metrekare 1250 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
55 000 € 166 €/m²
  • Nesne kodu 55867
  • Metrekare 331 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
65 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 53300
  • Metrekare 1187 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
70 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 56292
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 1100 m

Bülten aboneliği