Satılık - Arsa 3215 m² Girit’te

Yunanistan Girit Hanya Vamos Almirida
150 000 € 140 000 €
43 €/m²
Property 55955 photo 1
Property 55955 photo 2
Property 55955 photo 3
Property 55955 photo 4
Property 55955 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1600 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1,5 km
  • Havaalanına uzaklık: 318 km

Açıklama

Satılık Arsa 3215 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
195 000 € 180 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 55953
  • Metrekare 4045 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
189 000 € 414 €/m²
  • Nesne kodu 65882
  • Metrekare 456 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
180 000 € 160 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 52232
  • Metrekare 3592 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
200 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 57163
  • Metrekare 5687 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
140 000 € 248 €/m²
  • Nesne kodu 65313
  • Metrekare 564 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
145 000 € 103 €/m²
  • Nesne kodu 56611
  • Metrekare 1400 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
200 000 € 86 €/m²
  • Nesne kodu 51207
  • Metrekare 2300 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
160 000 € 108 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 56827
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
159 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 51499
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
190 000 € 185 €/m²
  • Nesne kodu 65447
  • Metrekare 1022 m²
  • Denize uzaklık 700 m

Bülten aboneliği