Satılık - Arsa 7937 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria
40 000 €
5 €/m²
Property 5544 photo 1
Property 5544 photo 2
Property 5544 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 11000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 0,8 km
  • Havaalanına uzaklık: 47 km

Açıklama

Satılık Arsa 7937 metrekare Pieria’da.

Pieria bölgesinde 7937 metrekarelik bir arsa satılık. Olası inşaat alanı 350 metrekaredir. Arsa, şehrin ve Olympus'un sırtlarının panoramik manzarasına sahiptir. Gelişmiş bir altyapıya sahip olan köy, 800 metre uzaklıkta yer almaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
35 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 65613
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
33 000 €
  • Nesne kodu 3680
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
35 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 60742
  • Metrekare 376 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
35 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 57110
  • Metrekare 823 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
43 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 56300
  • Metrekare 402 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
40 000 € 5 €/m²
  • Nesne kodu 5544
  • Metrekare 7937 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
35 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 65479
  • Metrekare 509 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
53 000 € 26 000 € 48 €/m²
  • Nesne kodu 33323
  • Metrekare 539 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
50 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 56137
  • Metrekare 637 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
55 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 5748
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği