35 000 €
42 €/m²
Property 57110 photo 1
Property 57110 photo 2
Property 57110 photo 3
Property 57110 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4000 m
  • Havaalanına uzaklık: 110 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 823 metrekare Pieria’da. Şehir planının dışındadır . Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
45 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 63336
  • Metrekare 423 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
39 000 € 84 €/m²
  • Nesne kodu 60272
  • Metrekare 462 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
43 000 € 132 €/m²
  • Nesne kodu 31150
  • Metrekare 325 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
40 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 35139
  • Metrekare 1520 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
30 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 35638
  • Metrekare 3200 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
50 000 € 131 €/m²
  • Nesne kodu 59378
  • Metrekare 380 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
35 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 10512
  • Metrekare 2800 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
39 000 € 3 €/m²
  • Nesne kodu 50041
  • Metrekare 9911 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
40 000 € 35 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 63404
  • Metrekare 575 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
35 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 38502
  • Metrekare 535 m²
  • Denize uzaklık 3500 m

Bülten aboneliği