35 000 €
58 €/m²
Property 65613 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1500 m
  • Havaalanına uzaklık: 75 km

Açıklama

Satılık Arsa 600 metrekare Pieria’da. Arazi arsası yaşam alanı inşası için tasarlanmamıştır. Şehir planının dışındadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
40 000 € 35 000 € 74 €/m²
  • Nesne kodu 57745
  • Metrekare 472 m²
  • Denize uzaklık 13500 m
Satılık
45 000 € 46 €/m²
  • Nesne kodu 51598
  • Metrekare 975 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
45 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 56806
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
45 000 € 4 €/m²
  • Nesne kodu 31019
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
50 000 € 131 €/m²
  • Nesne kodu 59378
  • Metrekare 380 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
50 000 € 107 €/m²
  • Nesne kodu 48962
  • Metrekare 467 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
37 000 € 120 €/m²
  • Nesne kodu 56998
  • Metrekare 306 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
35 000 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 53028
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
48 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 60015
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
40 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 36912
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 11000 m

Bülten aboneliği