35 000 €
93 €/m²
Property 60742 photo 1
Property 60742 photo 2
Property 60742 photo 3
Property 60742 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 120 km

Açıklama

Satılık Arsa 376 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
40 000 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 12621
  • Metrekare 628 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
30 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 30145
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
35 000 € 194 €/m²
  • Nesne kodu 62672
  • Metrekare 180 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
48 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 63521
  • Metrekare 451 m²
  • Denize uzaklık 2200 m
Satılık
45 000 € 46 €/m²
  • Nesne kodu 51598
  • Metrekare 975 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
34 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 9259
  • Metrekare 3250 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
37 000 € 69 €/m²
  • Nesne kodu 65480
  • Metrekare 536 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
45 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 54379
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
35 000 € 115 €/m²
  • Nesne kodu 48866
  • Metrekare 304 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
35 000 € 68 €/m²
  • Nesne kodu 65479
  • Metrekare 509 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği