Satılık - Arsa 700 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria
55 000 €
78 €/m²
Property 5748 photo 1
Property 5748 photo 2

Ayrıntılar

  • Plaj: песчано-галечный
  • Diğer olanaklar: проведена вода
  • Denize mesafe: 1000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 0,5 km
  • Havaalanına uzaklık: 39 km

Açıklama

Satılık Arsa 700 metrekare Pieria’da. Arsada: belediye suyu.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
55 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 58107
  • Metrekare 2400 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
50 000 € 78 €/m²
  • Nesne kodu 56137
  • Metrekare 637 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
70 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 33689
  • Metrekare 2400 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
80 000 € 214 €/m²
  • Nesne kodu 55985
  • Metrekare 373 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
75 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 52588
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
70 000 € 250 €/m²
  • Nesne kodu 39087
  • Metrekare 280 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
55 000 € 73 €/m²
  • Nesne kodu 60982
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 59037
  • Metrekare 742 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
50 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 65478
  • Metrekare 963 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
75 000 € 3 €/m²
  • Nesne kodu 52867
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği