Satılık - Ticari mülk 316 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Güney Kalithea Belediyesi
300 000 €
949 €/m²
Property 54466 photo 1

Ayrıntılar

  • Karlılık: 6,53%
  • Yapım Yılı: 1996
  • Denize mesafe: 2500 m
  • Havaalanına uzaklık: 35 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 316 metrekare. Ticari alan 1 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
360 000 € 2222 €/m²
  • Nesne kodu 60775
  • Metrekare 162 m²
  • Denize uzaklık 9800 m
Satılık
350 000 € 2046 €/m²
  • Nesne kodu 49506
  • Metrekare 171 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
250 000 € 1879 €/m²
  • Nesne kodu 63353
  • Metrekare 133 m²
  • Denize uzaklık 135 m
Satılık
330 000 € 1386 €/m²
  • Nesne kodu 26879
  • Metrekare 238 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
250 000 € 1136 €/m²
  • Nesne kodu 16373
  • Metrekare 220 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
315 000 € 1412 €/m²
  • Nesne kodu 62914
  • Metrekare 223 m²
  • Denize uzaklık 3600 m
Satılık
430 000 € 3873 €/m²
  • Nesne kodu 40579
  • Metrekare 111 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
250 000 € 3731 €/m²
  • Nesne kodu 44712
  • Metrekare 67 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
400 000 € 3076 €/m²
  • Nesne kodu 45312
  • Metrekare 130 m²
  • Denize uzaklık 15000 m

Bülten aboneliği