Satılık - Ticari mülk 67 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Kuzey Kifissia Belediyesi
250 000 €
3731 €/m²
Property 44712 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 10000 m
  • Havaalanına uzaklık: 42 km

Hizmetler

  • Depo

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 67 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
250 000 € 1136 €/m²
  • Nesne kodu 16373
  • Metrekare 220 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
350 000 € 1483 €/m²
  • Nesne kodu 50066
  • Metrekare 236 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
250 000 € 3731 €/m²
  • Nesne kodu 44712
  • Metrekare 67 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
320 000 € 1600 €/m²
  • Nesne kodu 25165
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
350 000 € 1489 €/m²
  • Nesne kodu 14743
  • Metrekare 235 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
350 000 € 2046 €/m²
  • Nesne kodu 49506
  • Metrekare 171 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
315 000 € 2692 €/m²
  • Nesne kodu 36257
  • Metrekare 117 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
250 000 € 1879 €/m²
  • Nesne kodu 63353
  • Metrekare 133 m²
  • Denize uzaklık 135 m
Satılık
280 000 € 2545 €/m²
  • Nesne kodu 10218
  • Metrekare 110 m²
  • Denize uzaklık 5500 m

Bülten aboneliği