420 000 €
881 €/m²
Property 65896 photo 1
Property 65896 photo 2
Property 65896 photo 3
Property 65896 photo 4
Property 65896 photo 5
Property 65896 photo 6
Property 65896 photo 7
Property 65896 photo 8
Property 65896 photo 9
Property 65896 photo 10
Property 65896 photo 11
Property 65896 photo 12
Property 65896 photo 13
Property 65896 photo 14
Property 65896 photo 15
Property 65896 photo 16
Property 65896 photo 17

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 1984
  • Yenileme yılı: 2010
  • Isıtma: elektrikli
  • Levels: 3

Hizmetler

  • İç merdiven
  • Golden Visa

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 477 metrekare. Ticari alan 3 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir şehir manzarasına sahiptir..

Ticari Alan 477,84 m² – Nea Smyrni

Nea Smyrni bölgesinde yer alan toplam 477,84 m² büyüklüğünde üç katlı ticari alan satışa sunulmaktadır.

🏢 🔹 Alanlar

• Zemin kat: 178,50 m²

• Bodrum: 173,91 m²

• Asma kat: 125,40 m²

⚙️ 🔹 Özellikler

• 1984 yapımı

• 2010 yenileme

• 4 WC

• Mutfak

• Alüminyum doğrama

• Seramik zemin

• İç merdiven

• Depo

• Enerji sınıfı: Z

📍 🔹 Konum

• Stavros Niarchos Kültür Merkezi’ne 1,5 km

• Nea Smyrni Parkı’na 1 km

🎯 🔹 Uygun kullanım

• Ofis

• Ticari kullanım

• Yatırım

Golden Visa şartlarını karşılamaktadır.

BANKA MÜLKÜ

Emlak komisyon oranları değişiklik gösterebilir.

Yer gösterimi öncesinde firmamız temsilcilerinden bilgi alınız.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
430 000 € 3873 €/m²
  • Nesne kodu 40579
  • Metrekare 111 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
600 000 € 2264 €/m²
  • Nesne kodu 8582
  • Metrekare 265 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
480 000 € 827 €/m²
  • Nesne kodu 14729
  • Metrekare 580 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
450 000 € 1363 €/m²
  • Nesne kodu 30241
  • Metrekare 330 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
350 000 € 1483 €/m²
  • Nesne kodu 50066
  • Metrekare 236 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
490 000 € 1335 €/m²
  • Nesne kodu 43947
  • Metrekare 367 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
600 000 € 430 000 € 1168 €/m²
  • Nesne kodu 32730
  • Metrekare 368 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
580 000 € 2685 €/m²
  • Nesne kodu 20490
  • Metrekare 216 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
420 000 € 1372 €/m²
  • Nesne kodu 57040
  • Metrekare 306 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
350 000 € 1489 €/m²
  • Nesne kodu 14743
  • Metrekare 235 m²
  • Denize uzaklık 7000 m

Bülten aboneliği