250 000 €
1880 €/m²
Property 63353 photo 1
Property 63353 photo 2
Property 63353 photo 3
Property 63353 photo 4
Property 63353 photo 5
Property 63353 photo 6
Property 63353 photo 7
Property 63353 photo 8

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1997
  • Isıtma: elektrikli
  • Denize mesafe: 135 m
  • Havaalanına uzaklık: 49 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Çift cam
  • Yenileme ihtiyacı

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 133 metrekare. Ticari alan 1 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca asansör, bulunmaktadır.

Pire – 3. Kat Ofis 133,79 m² Deniz Manzaralı

Pire'nin kalbinde, Miaouli Sahili'ne sadece 20 metre mesafede, 3. katta bulunan 133,79 m² büyüklüğünde bir ofis satışa sunulmuştur. 235,12 m² arsa üzerinde yer alan bu mülk, panoramik deniz manzarası sunmakta olup, limana yakınlığı ile stratejik bir konum arayan işletmeler için idealdir.

Özellikler:

  • Alan: 133,79 m²
  • Kat: 3
  • Yapım Yılı: 1997
  • Durum: Yenilenme gerektiriyor
  • Mülkiyet Türü: Tam
  • Arsa Alanı: 235,12 m²
  • Kat Sayısı: 1
  • Deniz Manzarası

Konum – Stratejik Avantaj:

Atina'nın en önemli iş merkezlerinden birinde yer almakta olup, Pire Limanı'na kolay erişim ve Attika'nın geri kalanıyla mükemmel bağlantılar sunmaktadır. Bölge, denizcilik ofisleri, profesyoneller veya ülkenin en ticari deniz merkezi olan bu bölgede varlık göstermek isteyen işletmeler için idealdir.

BANKA MÜLKÜ

Emlak komisyonları değişebilir. Lütfen gösterim öncesinde şirketimizin temsilcileriyle iletişime geçiniz.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
330 000 € 1571 €/m²
  • Nesne kodu 22353
  • Metrekare 210 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
360 000 € 2222 €/m²
  • Nesne kodu 60775
  • Metrekare 162 m²
  • Denize uzaklık 9800 m
Satılık
315 000 € 1412 €/m²
  • Nesne kodu 62914
  • Metrekare 223 m²
  • Denize uzaklık 3600 m
Satılık
295 000 € 1638 €/m²
  • Nesne kodu 14742
  • Metrekare 180 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
250 000 € 1136 €/m²
  • Nesne kodu 16364
  • Metrekare 220 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
280 000 € 2545 €/m²
  • Nesne kodu 10218
  • Metrekare 110 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
330 000 € 1386 €/m²
  • Nesne kodu 26879
  • Metrekare 238 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
350 000 € 1483 €/m²
  • Nesne kodu 50066
  • Metrekare 236 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
260 000 € 846 €/m²
  • Nesne kodu 38327
  • Metrekare 307 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
320 000 € 1600 €/m²
  • Nesne kodu 25165
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 10000 m

Bülten aboneliği