250 000 €
1136 €/m²
Property 16373 photo 1
Property 16373 photo 2
Property 16373 photo 3
Property 16373 photo 4
Property 16373 photo 5
Property 16373 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 10000 m
  • Havaalanına uzaklık: 18 km

Hizmetler

  • Asansör

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 220 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, klima, asansör, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
350 000 € 2046 €/m²
  • Nesne kodu 49506
  • Metrekare 171 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
260 000 € 846 €/m²
  • Nesne kodu 38327
  • Metrekare 307 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
340 000 € 2741 €/m²
  • Nesne kodu 42649
  • Metrekare 124 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
315 000 € 2692 €/m²
  • Nesne kodu 36257
  • Metrekare 117 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
250 000 € 1136 €/m²
  • Nesne kodu 16373
  • Metrekare 220 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
320 000 € 1600 €/m²
  • Nesne kodu 25165
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
360 000 € 2222 €/m²
  • Nesne kodu 60775
  • Metrekare 162 m²
  • Denize uzaklık 9800 m
Satılık
265 000 € 2650 €/m²
  • Nesne kodu 37217
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
250 000 € 1879 €/m²
  • Nesne kodu 63353
  • Metrekare 133 m²
  • Denize uzaklık 135 m

Bülten aboneliği