120 000 €
63 €/m²
Property 51455 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 600 m
  • Havaalanına uzaklık: 36 km

Açıklama

Satılık Arsa 1900 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
150 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 62015
  • Metrekare 6786 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
107 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 45854
  • Metrekare 5071 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
150 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 49099
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
139 000 € 139 €/m²
  • Nesne kodu 63268
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
130 000 € 260 €/m²
  • Nesne kodu 41759
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
110 000 € 107 000 € 48 €/m²
  • Nesne kodu 54604
  • Metrekare 2199 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
106 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 45661
  • Metrekare 662 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
120 000 € 86 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 41955
  • Metrekare 4519 m²
  • Denize uzaklık 2200 m
Satılık
102 000 € 79 €/m²
  • Nesne kodu 63400
  • Metrekare 1282 m²
  • Denize uzaklık 3700 m
Satılık
105 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 64280
  • Metrekare 4033 m²
  • Denize uzaklık 2470 m

Bülten aboneliği