75 000 €
1136 €/m²
Property 44279 photo 1
Property 44279 photo 2
Property 44279 photo 3
Property 44279 photo 4
Property 44279 photo 5
Property 44279 photo 6

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1971
  • Denize mesafe: 700 m
  • Havaalanına uzaklık: 16 km

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 66 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, klima, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
85 000 € 850 €/m²
  • Nesne kodu 48633
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Seçkin Satılık
100 000 € 3703 €/m²
  • Nesne kodu 51431
  • Metrekare 27 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
75 000 € 1595 €/m²
  • Nesne kodu 62058
  • Metrekare 47 m²
  • Denize uzaklık 4900 m
Satılık
95 000 € 1583 €/m²
  • Nesne kodu 62070
  • Metrekare 60 m²
  • Denize uzaklık 4200 m
Satılık
95 000 € 633 €/m²
  • Nesne kodu 65934
  • Metrekare 150 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
70 000 € 154 €/m²
  • Nesne kodu 52471
  • Metrekare 454 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
110 000 € 1594 €/m²
  • Nesne kodu 58022
  • Metrekare 69 m²
  • Denize uzaklık 1200 m

Bülten aboneliği