Satılık - Ticari mülk 32 m² Selanik’te

Yunanistan Selanik Selanik - Belediye Selanik Merkez
60 000 €
1875 €/m²
Property 45699 photo 1
Property 45699 photo 2
Property 45699 photo 3
Property 45699 photo 4
Property 45699 photo 5
Property 45699 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 400 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Access

Açıklama

Selanik’te satılık iş amaçlı 32 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca asansör, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
85 000 € 2023 €/m²
  • Nesne kodu 60983
  • Metrekare 42 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
50 000 € 400 €/m²
  • Nesne kodu 62722
  • Metrekare 125 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
70 000 € 1076 €/m²
  • Nesne kodu 36097
  • Metrekare 65 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
85 000 € 850 €/m²
  • Nesne kodu 48633
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
60 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 41842
  • Metrekare 50 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
52 000 € 1857 €/m²
  • Nesne kodu 62046
  • Metrekare 28 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
55 000 € 1833 €/m²
  • Nesne kodu 51154
  • Metrekare 30 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
56 000 € 1076 €/m²
  • Nesne kodu 43715
  • Metrekare 52 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
75 000 € 2027 €/m²
  • Nesne kodu 61472
  • Metrekare 37 m²
  • Denize uzaklık 350 m

Bülten aboneliği