Satılık - Arsa 1400 m² Girit’te

Yunanistan Girit Kandiye Heraklion Girit
280 000 €
200 €/m²
Property 44635 photo 1
Property 44635 photo 2
Property 44635 photo 3
Property 44635 photo 4
Property 44635 photo 5

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,2
  • Denize mesafe: 2500 m
  • Havaalanına uzaklık: 13,5 km

Açıklama

Satılık Arsa 1400 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 220 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
299 000 € 4 €/m²
  • Nesne kodu 63201
  • Metrekare 70000 m²
  • Denize uzaklık 3300 m
Satılık
330 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 40256
  • Metrekare 11500 m²
  • Denize uzaklık 6400 m
Satılık
374 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 50665
  • Metrekare 11228 m²
  • Denize uzaklık 731 m
Satılık
340 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 62863
  • Metrekare 8146 m²
  • Denize uzaklık 4600 m
Satılık
300 000 € 603 €/m²
  • Nesne kodu 65123
  • Metrekare 497 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
260 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 45704
  • Metrekare 6078 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
250 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 43610
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 2400 m
Satılık
397 000 € 397 €/m²
  • Nesne kodu 38909
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 170 m
Satılık
330 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 36445
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
320 000 € 508 €/m²
  • Nesne kodu 61232
  • Metrekare 629 m²
  • Denize uzaklık 40 m

Bülten aboneliği