Satılık - Arsa 400 m² Girit’te

Yunanistan Girit Lasithi Agios Nikolaos
120 000 €
300 €/m²
Property 35987 photo 1
Property 35987 photo 2
Property 35987 photo 3
Property 35987 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 9800 m
  • Havaalanına uzaklık: 39 km

Açıklama

Satılık Arsa 400 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 340 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
140 000 € 7 €/m²
  • Nesne kodu 42793
  • Metrekare 19700 m²
  • Denize uzaklık 5600 m
Satılık
160 000 € 465 €/m²
  • Nesne kodu 61490
  • Metrekare 344 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
160 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 57292
  • Metrekare 4110 m²
  • Denize uzaklık 670 m
Satılık
159 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 51499
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
120 000 € 171 €/m²
  • Nesne kodu 43089
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 90 m
Satılık
128 000 € 123 €/m²
  • Nesne kodu 42231
  • Metrekare 1034 m²
  • Denize uzaklık 280 m
Satılık
160 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 41186
  • Metrekare 4166 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
171 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 52109
  • Metrekare 12178 m²
  • Denize uzaklık 1117 m
Satılık
130 000 € 64 000 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 38246
  • Metrekare 3700 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
120 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 56751
  • Metrekare 3732 m²
  • Denize uzaklık 5500 m

Bülten aboneliği