Satılık - Arsa 1940 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
İstek üzeri
Property 39208 photo 1
Property 39208 photo 2
Property 39208 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 220 m
  • En yakın şehire uzaklık: 45 km
  • Havaalanına uzaklık: 29 km

Açıklama

Satılık Arsa 1940 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
150 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 57948
  • Metrekare 2307 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
120 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 57905
  • Metrekare 3500 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
100 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 58099
  • Metrekare 1880 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
120 000 € 128 €/m²
  • Nesne kodu 60113
  • Metrekare 932 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
120 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 65426
  • Metrekare 2300 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
330 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 62957
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
430 000 € 84 €/m²
  • Nesne kodu 63499
  • Metrekare 5064 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
160 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 66060
  • Metrekare 2130 m²
  • Denize uzaklık 5600 m
Satılık
550 000 € 98 €/m²
  • Nesne kodu 65531
  • Metrekare 5565 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği