Satılık - Arsa 15000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
İstek üzeri
Property 4941 photo 1
Property 4941 photo 2
Property 4941 photo 3
Property 4941 photo 4
Property 4941 photo 5
Property 4941 photo 6
Property 4941 photo 7
Property 4941 photo 8
Property 4941 photo 9
Property 4941 photo 10
Property 4941 photo 11
Property 4941 photo 12
Property 4941 photo 13
Property 4941 photo 14
Property 4941 photo 15
Property 4941 photo 16
Property 4941 photo 17
Property 4941 photo 18
Property 4941 photo 19
Property 4941 photo 20
Property 4941 photo 21
Property 4941 photo 22
Property 4941 photo 23
Property 4941 photo 24

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1200 m
  • En yakın şehire uzaklık: 15 km
  • Havaalanına uzaklık: 7 km

Açıklama

Satılık Arsa 15000 metrekare Korfu’da. Arsanın imarı bulunmaktadır.

Su ve elektrik hatları yakındadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
30 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 60317
  • Metrekare 2564 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
330 000 € 373 €/m²
  • Nesne kodu 62196
  • Metrekare 883 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
140 000 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 57955
  • Metrekare 2078 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
225 000 € 187 €/m²
  • Nesne kodu 56365
  • Metrekare 1202 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
85 000 € 120 €/m²
  • Nesne kodu 65424
  • Metrekare 708 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
110 000 € 112 €/m²
  • Nesne kodu 62632
  • Metrekare 980 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
85 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 65540
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
270 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 63230
  • Metrekare 4337 m²
  • Denize uzaklık 3900 m
Satılık
75 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 65467
  • Metrekare 7754 m²
  • Denize uzaklık 2800 m
Satılık
125 000 € 132 €/m²
  • Nesne kodu 62298
  • Metrekare 940 m²
  • Denize uzaklık 750 m

Bülten aboneliği