400 000 €
33 €/m²
Property 16786 photo 1
Property 16786 photo 2
Property 16786 photo 3
Property 16786 photo 4
Property 16786 photo 5
Property 16786 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1400 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 34 km

Açıklama

Satılık Arsa 12000 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 258 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
430 000 € 73 €/m²
  • Nesne kodu 55851
  • Metrekare 5834 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
430 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 56286
  • Metrekare 8131 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 38847
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 5200 m
Satılık
360 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 41187
  • Metrekare 14565 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
380 000 € 270 000 € 45 €/m²
  • Nesne kodu 36755
  • Metrekare 5889 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
500 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 19868
  • Metrekare 32500 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
525 000 € 116 €/m²
  • Nesne kodu 47413
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
400 000 € 97 €/m²
  • Nesne kodu 51471
  • Metrekare 4100 m²
  • Denize uzaklık 836 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 19148
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
450 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 42919
  • Metrekare 12520 m²
  • Denize uzaklık 750 m

Bülten aboneliği