Satılık - Arsa 90000 m² Girit’te

Yunanistan Girit Kandiye Gazi Agia Pelagia
İstek üzeri
Property 50579 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 10 m
  • En yakın şehire uzaklık: 3 km
  • Havaalanına uzaklık: 27 km

Açıklama

Satılık Arsa 90000 metrekare Girit’te. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Seçkin Satılık
150 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 63957
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
230 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 65231
  • Metrekare 8500 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
300 000 € 220 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 64871
  • Metrekare 4100 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
1 800 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 63741
  • Metrekare 21096 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
900 000 € 3010 €/m²
  • Nesne kodu 65575
  • Metrekare 299 m²
  • Denize uzaklık 130 m
Satılık
55 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 63352
  • Metrekare 730 m²
  • Denize uzaklık 5150 m
Satılık
449 000 € 271 €/m²
  • Nesne kodu 65403
  • Metrekare 1654 m²
  • Denize uzaklık 1500 m

Bülten aboneliği