Satılık - Arsa 44000 m² Girit’te

Yunanistan Girit Kandiye Gazi Agia Pelagia
2 346 000 €
53 €/m²
Property 50279 photo 1
Property 50279 photo 2
Property 50279 photo 3
Property 50279 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 30 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 23 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 44000 metrekare Girit’te. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 1400 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 750 000 € 4824 €/m²
  • Nesne kodu 12484
  • Metrekare 570 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
3 500 000 € 3 200 000 € 94 €/m²
  • Nesne kodu 43580
  • Metrekare 34000 m²
  • Denize uzaklık 18 m
Satılık
2 935 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 64251
  • Metrekare 100000 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
2 600 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 47235
  • Metrekare 68000 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 33978
  • Metrekare 37064 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
2 150 000 € 1 400 000 € 340 €/m²
  • Nesne kodu 62848
  • Metrekare 4112 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
2 953 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 64250
  • Metrekare 96000 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
2 500 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 48899
  • Metrekare 391200 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
2 103 000 € 1 894 000 € 105 €/m²
  • Nesne kodu 16555
  • Metrekare 17934 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 39997
  • Metrekare 41865 m²
  • Denize uzaklık 330 m

Bülten aboneliği