2 953 000 €
30 €/m²
Property 64250 photo 1
Property 64250 photo 2
Property 64250 photo 3
Property 64250 photo 4
Property 64250 photo 5
Property 64250 photo 6
Property 64250 photo 7
Property 64250 photo 8
Property 64250 photo 9

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 900 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 46 km

Hizmetler

  • Golden Visa

Açıklama

Satılık Arsa 96000 metrekare Girit’te. Arsada: belediye suyu. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 14000 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
3 300 000 € 114 €/m²
  • Nesne kodu 31004
  • Metrekare 28800 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 38747
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
2 390 000 € 1154 €/m²
  • Nesne kodu 29228
  • Metrekare 2070 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
3 150 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 22430
  • Metrekare 45000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
2 670 000 € 494 €/m²
  • Nesne kodu 41749
  • Metrekare 5400 m²
  • Denize uzaklık 370 m
Satılık
3 300 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 30725
  • Metrekare 60000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
4 000 000 € 102 €/m²
  • Nesne kodu 9412
  • Metrekare 39030 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
2 750 000 € 4824 €/m²
  • Nesne kodu 12484
  • Metrekare 570 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
2 500 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 48899
  • Metrekare 391200 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
2 935 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 64251
  • Metrekare 100000 m²
  • Denize uzaklık 900 m

Bülten aboneliği