Satılık - Arsa 570 m² Girit’te

Yunanistan Girit Hanya Hanya
2 750 000 €
4824 €/m²
Property 12484 photo 1
Property 12484 photo 2
Property 12484 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 2,6
  • Denize mesafe: 4000 m
  • Havaalanına uzaklık: 11 km

Açıklama

Satılık Arsa 570 metrekare Girit’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 1480 metrekare. Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 50803
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 39997
  • Metrekare 41865 m²
  • Denize uzaklık 330 m
Satılık
4 000 000 € 102 €/m²
  • Nesne kodu 9412
  • Metrekare 39030 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
2 670 000 € 494 €/m²
  • Nesne kodu 41749
  • Metrekare 5400 m²
  • Denize uzaklık 370 m
Satılık
2 346 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 50279
  • Metrekare 44000 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
3 000 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 33304
  • Metrekare 40000 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
2 390 000 € 1154 €/m²
  • Nesne kodu 29228
  • Metrekare 2070 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
3 300 000 € 114 €/m²
  • Nesne kodu 31004
  • Metrekare 28800 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 38747
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
4 000 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 33298
  • Metrekare 25000 m²
  • Denize uzaklık 500 m

Bülten aboneliği