Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 570 m² Korfu’da
Yunanistan
İyon Adaları
Korfu
Korfu
Korfu kasabası
1 000 000 €
1754 €/m²
Nesne kodu
5989
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
570 m²
Bölge
Korfu
Location
Korfu kasabası (Korfu) | Korfu (idari bölge) (İyon Adaları)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
290 m
Havaalanına uzaklık:
2 km
Açıklama
Satılık Arsa 570 metrekare Korfu’da. Arsada: imar izni. Daire ruhsatlı 550 metrekare.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
850 000 €
191 €/m²
Arsa 4444 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
62951
Metrekare
4444 m²
Denize uzaklık
10 m
Satılık
900 000 €
12 €/m²
Arsa 72000 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
40794
Metrekare
72000 m²
Denize uzaklık
5500 m
Satılık
950 000 €
220 €/m²
Arsa 4300 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
34020
Metrekare
4300 m²
Denize uzaklık
15 m
Satılık
1 350 000 €
56 €/m²
Arsa 24000 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
9739
Metrekare
24000 m²
Denize uzaklık
4000 m
Satılık
950 000 €
213 €/m²
Arsa 4451 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
21088
Metrekare
4451 m²
Denize uzaklık
1 m
Satılık
860 000 €
156 €/m²
Arsa 5500 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
17952
Metrekare
5500 m²
Denize uzaklık
1200 m
Satılık
870 000 €
145 €/m²
Arsa 6000 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
19477
Metrekare
6000 m²
Denize uzaklık
5 m
Satılık
930 000 €
62 €/m²
Arsa 15000 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
4536
Metrekare
15000 m²
Denize uzaklık
1500 m
Satılık
1 150 000 €
43 €/m²
Arsa 26159 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
56094
Metrekare
26159 m²
Denize uzaklık
2100 m
Satılık
1 180 000 €
128 €/m²
Arsa 9150 m² Korfu
Korfu
Nesne kodu
33244
Metrekare
9150 m²
Denize uzaklık
1 m
Elena Kritikou
+30 26611 00500
ekritiku@grekodom.gr
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar