Satılık - Arsa 4160 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
1 000 000 €
240 €/m²
Property 21075 photo 1
Property 21075 photo 2
Property 21075 photo 3
Property 21075 photo 4
Property 21075 photo 5
Property 21075 photo 6
Property 21075 photo 7
Property 21075 photo 8
Property 21075 photo 9
Property 21075 photo 10

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 50 m
  • En yakın şehire uzaklık: 0,3 km
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Açıklama

Satılık Arsa 4160 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 480 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
900 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 40794
  • Metrekare 72000 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
900 000 € 391 €/m²
  • Nesne kodu 9631
  • Metrekare 2300 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
1 100 000 € 39 €/m²
  • Nesne kodu 6112
  • Metrekare 28000 m²
  • Denize uzaklık 950 m
Satılık
950 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 13908
  • Metrekare 65000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
850 000 € 191 €/m²
  • Nesne kodu 62951
  • Metrekare 4444 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
1 100 000 € 39 €/m²
  • Nesne kodu 33701
  • Metrekare 27750 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
1 000 000 € 1754 €/m²
  • Nesne kodu 5989
  • Metrekare 570 m²
  • Denize uzaklık 290 m
Satılık
1 100 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 24589
  • Metrekare 21000 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
1 300 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 43704
  • Metrekare 70000 m²
  • Denize uzaklık 2600 m

Bülten aboneliği