Satılık - Arsa 26159 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
1 150 000 €
43 €/m²
Property 56094 photo 1
Property 56094 photo 2
Property 56094 photo 3
Property 56094 photo 4
Property 56094 photo 5
Property 56094 photo 6
Property 56094 photo 7
Property 56094 photo 8
Property 56094 photo 9
Property 56094 photo 10
Property 56094 photo 11
Property 56094 photo 12
Property 56094 photo 13
Property 56094 photo 14
Property 56094 photo 15
Property 56094 photo 16
Property 56094 photo 17
Property 56094 photo 18
Property 56094 photo 19
Property 56094 photo 20
Property 56094 photo 21
Property 56094 photo 22
Property 56094 photo 23
Property 56094 photo 24
Property 56094 photo 25
Property 56094 photo 26
Property 56094 photo 27
Property 56094 photo 28
Property 56094 photo 29
Property 56094 photo 30
Property 56094 photo 31
Property 56094 photo 32
Property 56094 photo 33
Property 56094 photo 34
Property 56094 photo 35
Property 56094 photo 36
Property 56094 photo 37
Property 56094 photo 38
Property 56094 photo 39
Property 56094 photo 40

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2100 m
  • En yakın şehire uzaklık: 40 km
  • Havaalanına uzaklık: 41 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 26159 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu. Arsanın imarı bulunmaktadır. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 500 000 €
  • Nesne kodu 2841
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
950 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 13908
  • Metrekare 65000 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
1 180 000 € 128 €/m²
  • Nesne kodu 33244
  • Metrekare 9150 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
1 700 000 € 9340 €/m²
  • Nesne kodu 58550
  • Metrekare 182 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
1 600 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 47140
  • Metrekare 47368 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
1 100 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 24589
  • Metrekare 21000 m²
  • Denize uzaklık 1 m
Satılık
1 100 000 € 39 €/m²
  • Nesne kodu 6112
  • Metrekare 28000 m²
  • Denize uzaklık 950 m
Satılık
930 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 4536
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
1 200 000 € 240 €/m²
  • Nesne kodu 22880
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
1 500 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 30606
  • Metrekare 35000 m²
  • Denize uzaklık 5500 m

Bülten aboneliği