İstek üzeri
Property 46787 photo 1
Property 46787 photo 2
Property 46787 photo 3
Property 46787 photo 4
Property 46787 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 400 m
  • Havaalanına uzaklık: 40 km

Açıklama

Satılık Arsa 20000 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
650 000 € 475 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 63073
  • Metrekare 16658 m²
  • Denize uzaklık 40 m
Satılık
320 000 € 1584 €/m²
  • Nesne kodu 64279
  • Metrekare 202 m²
  • Denize uzaklık 186 m
Satılık
199 000 € 189 €/m²
  • Nesne kodu 65914
  • Metrekare 1052 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
320 000 € 235 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 63235
  • Metrekare 4184 m²
  • Denize uzaklık 280 m
Satılık
55 000 € 75 €/m²
  • Nesne kodu 63352
  • Metrekare 730 m²
  • Denize uzaklık 5150 m
Satılık
1 100 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 65416
  • Metrekare 100188 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
120 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 63847
  • Metrekare 2922 m²
  • Denize uzaklık 740 m
Satılık
2 935 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 64251
  • Metrekare 100000 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
300 000 € 220 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 64871
  • Metrekare 4100 m²
  • Denize uzaklık 2900 m

Bülten aboneliği